Hakkımızda

Ana Sayfa  /  Hakkımızda

       Sitemiz Çorlu’nun son yıllarda giderek kıymetlenen , yeni çekim merkezi Esentepe Mahallesi’nde Emlak Konutlar adıyla anılan mevkii de bulunmaktadır.  Yaklaşık 17 dönüm arazi üzerine kurulu olan Kılıçoğlu Danış Vizyon Konutları daha önceki projelerimizde olduğu gibi bölgede heyecanla karşılanıyor. Bloklar arasında oluşan boşlukları bölgenin ihtiyacı olan dükkanlar ile kullanıma açan projede Çordaş da tahsilat merkezi ile yer alacak. 
        Toplam 7 Bloktan oluşan projede  1+1, 2+1, 3+1, 4+1 alternatifleriyle toplam 288 daire, 20, 26, 49, 55, 59, 120, 150 ve 165 metrekare seçenekleri ile yaklaşık 60 dükkan yeralıyor. En fazla ihtiyaç duyulan 2+1, 3+1 ağırlıklı olan proje aileler için ideal bir çözüm sunuyor.
        Çorlu’nun kültürel seviyesinin en yüksek olduğu alanlarından biri olan Emlak Konutları Mevkiinde  yer alan proje ayrıca çocuklarınız için de güzel bir alan. Çorlu Ticaret Sanayi Odası İlköğretim Okulu, Şahinler İlköğretim Okulu na  çok yakın  mesafede olan projemiz bu yıl eğitime açılan ve ülke çapında pilot okul seçilen Furtini ve İsak Pinas İlköğretim Okulu’na da 50 metre mesafede yer almakta. 

×